Главная » 2016 » Вересень » 15 » Засідання Ради профілактики правопорушень та інших негативних явищ в учнівському середовищі

14.09.2016 у Мирноградському ліцеї "Гармонія" відбулося перше в цьому навчальному році засідання Ради профілактики правопорушень та інших негативних явищ в учнівському середовищі - «Організаційно-методичні аспекти роботи Ради профілактики Мирноградського ліцею «Гармонія» на новий навчальний рік». Воно проходило у розширеному складі - педагоги ліцею, учнівське самоврядування, батьківський комітет, а також представники Служби у справах дітей виконавчого комітету Мирноградської міської ради та Мирноградського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП у Донецькій області.
На порядку денному стояли наступні питання:
1) Аналіз роботи Ради профілактики за попередній навчальний рік.
2) Затвердження плану роботи ліцею «Гармонія» щодо профілактики правопорушень та інших негативних явищ в учнівському середовищі.
3) Соціальна паспортизація класних колективів.
4) Організація роботи щодо попередження розповсюдження негативних явищ в учнівському середовищі.
5) Оновлення банку дітей, які потребують посиленої психолого-педагогічної уваги.

Просмотров: 218 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0