Главная » 2017 » Листопад » 16 » Заходи з Інтернет-безпеки учнів
10:14 AM
Заходи з Інтернет-безпеки учнів

Із метою попередження залучення учнів до асоціальних груп у соціальних мережах і віртуальних спільнотах, схиляння їх до протиправних дій або поведінки, яка загрожує життю та здоров'ю, практичний психолог Мирноградського ліцею "Гармонія" провела низку заходів щодо Інтернет-безпеки наших вихованців: вікторину "Що Ви знаєте про загрози, які виходять з Інтернету?" для І курсу, заняття з елементами тренінгу "Соціальні мережі і діти" для ІІ курсу, інтерактивне заняття "Онляндія: подорож до соціальної мережі" для ІІІ курсу, дискусію "Як соціальні мережі змінюють наш мозок прямо зараз?" для IV т курсу, годину спілкування "Кіберпогрози сучасності: головні правила їх розпізнавання й запобігання" для IV ф-м курсу.

Просмотров: 128 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0