Главная » 2017 » Квітень » 5 » Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"

05.04.2017 у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" для учнів ІІІ т курсу Мирноградського ліцею "Гармонія" заступник директора з навчально-виховної роботи Смикова Я.О. провела урок здоров'я "Спорт для всіх". Учні прослухали міні-лекцію про здоров'я та його рівні, обговорили правила здорового способу життя, переглянули відеоролики про різноманітні види спорту, адже рухова активність - це одна із важливих складових здоров'я. Наприкінці десятикласники склали колаж "10 правил здорового способу життя" і провели рухову п'ятихвилинку.

Просмотров: 221 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0