Главная » 2017 » Березень » 20 » Тренінг ефективного батьківства
10:18 AM
Тренінг ефективного батьківства

Сім'я, її стабільність та гармонійність функціонування є дуже важливою умовою психологічного здоров'я кожної людини. Дисгармонійні стосунки в родині та деструктивні особистісні характеристики батьків негативно впливають на розвиток та функціонування особистості дітей. Саме тому 18.03.2017 у рамках декади посиленої роботи з батьками психологічною службою Мирноградського ліцею "Гармонія" було проведено "Тренінг ефективного батьківства", на якому батьки аналізували відносини з дітьми, вчилися краще розуміти своїх дітей, отримали практичні рекомендації щодо поліпшення взаємовідносин у сім'ї. Окрім цього, будь-хто з батьків мав змогу отримати відповідь на всі питання, які цікавлять їх стосовно взаємовідносин з дітьми. Тренінг сприяв підвищенню психологічної компітентності батьків щодо розуміння важливості безумовної любові у розвитку дитини.

Просмотров: 161 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0