Главная » 2017 » Березень » 28 » Тренінг для учнівського самоврядування "Я - господар свого життя!"
Тренінг для учнівського самоврядування "Я - господар свого життя!"

Виховання особистості, яка буде впевнею, рішучою, цілеспрямованою та активною - одне з головних завдань сучасних освітніх закладів. Саме з метою розвитку лідерських якостей ліцеїстів, сьогодні - 28.03.2017, психологічною службою Мирноградського ліцею "Гармонія" було проведено тренінгове заняття для членів ліцейського самоврядування "Я - господар свого житття!". Під час заняття учні розвивали навички рефлексії/самоанізу, здобували практичні навички щодо встановлення нових контактів та управління життєвими ситуаціями. Учасники тренінгу отримали хвилю позитивних емоцій, а також змістовне підґрунтя для подальших роздумів та роботи над собою.

Просмотров: 161 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0