Главная » 2015 » Вересень » 18 » Тиждень знань правил дорожнього руху
2:24 AM
Тиждень знань правил дорожнього руху

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, усунення основних факторів ризику та підвищення інформованості учнів і їх батьків про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод з 14.09.2015 по 19.09.2015 у ліцеї проходив Тиждень знань правил дорожнього руху.
На початку тижня практичний психолог і соціальний педагог оновили інформацію в куточку безпеки дорожнього руху «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди». Серед учнів ліцею проводився конкурс на найкращий малюнок та макет дорожнього знаку «Добрий друг наш – знак дорожній».
Класні керівники провели тренінг «Будь уважним на дорозі – цінуй життя!» (8 клас), судове засідання «ДТП: цього могло не відбутися» (9 клас), велоестафету «Будь уважним на дорозі – цінуй життя!» (10 клас), рольову гру «Wach out!» (11 т клас), урок-презентацію «Правила дорожнього руху – правила життя» (11 ф-м клас). Учні повторювали правила поведінки пішоходів, пасажирів громадського транспорту, особливості кермування скейтом, велосипедом, скутером, розглядали й обговорювали різні ситуації, які призводять до ДТП, відпрацьовували алгоритм дій у разі автомобільної аварії тощо.
18.09.2015 пройшли міжкласні змагання на знання правил дорожнього руху в форматі брейн-рингу, перемогла команда 11 ф-м класу.

Просмотров: 154 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0