Главная » 2019 » Березень » 22 » Тиждень української мови та літератури до 205-річниці Т.Г.Швченка
Тиждень української мови та літератури до 205-річниці Т.Г.Швченка
З 11.03.19 по 15.03.19 р. у ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцеї «Гармонія» пройшов тиждень української мови та літератури. Учителі Голуб Т.Ф., Гуринович Л.В., Марусіч В.Л., Нижегородова С.А., Дашевська О.М. розробили насичену й цікаву програму для школярів. У понеділок бажаючі біля «відкритого мікрофону» читали поезії Т.Г.Шевченка, а в бібліотеці учні 5-6 кл. ознайомилися з виставковою композицією про Кобзаря. Вівторок дивував дітлахів мовними вікторинами та квестами. У середу всі долучилися до виставки стародавньої житності: рушники, глечики, кухлики, чавунки та рогачі – усе це зацікавило не тільки школярів, а й батьків, які прийшли за першокласниками. У четвер пройшла виставка «Новини з уроку», на якій учителі продемонстрували учнівські роботи з використанням інноваційних технологій освіти: колажі, лепбуки, хмари слів, інтерет-сторінки літературних героїв, афіші до художніх творів, обкладинки до книжок, буклети, комікси тощо. У п’ятницю на всіх учнів, які знають мову на відмінно, чекав сюрприз: емблема-відзнака та солодкий приз. І нехай тиждень був дуже напруженим, але сподобався й учням і вчителям.

Просмотров: 137 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0