Главная » 2015 » Жовтень » 16 » Тиждень правових знань
2:39 AM
Тиждень правових знань

З метою вдосконалення морально-правового виховання, право освітньої роботи серед учнівської молоді, формування в учнів правових знань, підвищення рівня їх правової культури з 12.10.2015 по 16.10.2015 у ліцеї проходив Тиждень правових знань, приурочений до Дня юриста.

Протягом тижня між класними колективами проводився конкурс колажів «У світі юридичних професій», а також акція «Права та обов'язки дітей у громадському транспорті». Для учнів 8 класу практичний психолог Різник Л.О. та соціальний педагог Сирватка А.П. проводили тренінг «Знай та захищай свої права», де восьмикласникам розповіли про міжнародні загальноприйняті права дітей та їх захист в Україні.

Учні 9 класу проводили рольову гру «На засіданні суду», де розігрували судовий процес над цигаркою, у ході якого, з одного боку, розглянули проблеми шкідливих звичок сучасних підлітків, а з іншого, відстежили особливості організації та проведення судового засідання. Класний керівник 10 класу Поповська С.С. організувала годину профорієнтації «Портрет сучасного правозахисника», де учні обговорювали риси характеру та особистісні якості, якими мають володіти сучасні юристи й робітники міліції, а також встановлювали свою схильність до зазначених професій.

А учні 11 ф-м та 11 т класів зустрілися з юристом Виконавчого комітету Димитровської міської ради, щоб у реальних умовах познайомитися з особливостями роботи юриста.

16.10.2015 проходило засідання малої батьківської ради «Правова освіта як спосіб попередження правопорушень».

Просмотров: 212 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0