Главная » 2017 » Лютий » 3 » Сучасні тенденції національно-патріотичного виховання учнівської молоді
10:35 AM
Сучасні тенденції національно-патріотичного виховання учнівської молоді

Важливою складовою навчально-виховного процесу сучасного навчального закладу є методична діяльність його педагогів. У Мирноградському ліцеї "Гармонія" пройшла традиційна зимова педагогічна нарада за темою "Сучасні тенденції національно-патріотичного виховання учнівської молоді", на якій окрім питань про результати першої половини навчального року провели аналіз національно-патріотичного виховання учнів протягом І семестру 2016-2017 н.р., ознайомился з сучаними тенденціями національно-патріотичного виховання учнівської молоді та розглянули особливості родинного виховання сучасних українців й роль педагогів у ньому.

Просмотров: 157 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0