Главная » 2016 » Квітень » 22 » Серце до серця
Серце до серця

Із 01.04.2016 по 24.04.2016 у Димитровському міському ліцеї проходила благодійна акція «Серце до серця» під гаслом "Врятуй життя дитині!". У межах цієї акції було проведено уроки милосердя «Чуйність і доброта – два крила, на яких тримається людство» для середньої учнівської ланки та «Квіти людської душі» для старшої учнівської ланки, тренінгове заняття «Коли людське життя в моїх долонях», конкурс учнівських малюнків за темою «Чужого горя не буває», випуск інформаційних буклетів під девізом «Доброта та милосердя врятують світ», перегляд відеороликів «Вмій бути милосердним». Волонтерському загону вдалося зібрати 335 грн, які передано на придбання необхідного обладнання для дитячого відділення міської лікарні.

Просмотров: 134 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0