Главная » 2015 » Грудень » 30 » Пробне ЗНО
3:08 AM
Пробне ЗНО

Увага!!! Жителі Донецької та Луганської областей проходять пробне ЗНО в режимі онлайн.

Згідно наказу Українського центру оцінювання якості освіти № 81 від 29 жовтня 2015 року
2 та 9 квітня 2016 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Ви бажаєте перевірити свої знання та ознайомитися із процедурою? Дійте!

 1. Продумайте вибір предметів. Для цього з 15 грудня ознайомтеся з переліком предметів, які обрали вищі навчальні заклади, до яких ви плануєте вступати (саме з 15 грудня всі вищі навчальні заклади мали оприлюднити такий перелік на своїх офіційних сайтах).
 2. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість пробного ЗНО для учасників із Донецької та Луганської областей становить 111 (сто одинадцять) гривень.
 3. Зареєструйтеся на пробне ЗНО на сайті http://test.dn.ua з 5 до 30 січня 2016 року. За результатами реєстрації для вас буде створено особистий кабінет. Детальна покрокова інструкція буде міститися у програмі реєстрації.
 • • Презентація "Трохи про ЗНО та пробне ЗНО" - http://test.dn.ua/uploads/files/dokumenti/pro-ZNO-2016.ppsx
 • • Інформаційна листівка "Пробне ЗНО 2016" http://test.dn.ua/uploads/files/dokumenti/prob-2016.pdf
 • • Презентація "Реєструємося на пробне ЗНО 2016" http://test.dn.ua/uploads/files/presents/15.12_probne_2016_reestraciya.ppsx
 1. Здійсніть оплату протягом 7-10 днів після здійснення реєстрації. Перевірте через 10 днів після сплати стан надходження коштів у своєму кабінеті.
 2. Отримайте 12 березня в особистому кабінеті запрошення на пробне ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це ваша можливість:

• спробувати свої сили у складанні тестів із предметів, які ви плануєте обрати для вступу до вищого навчального закладу. Також це гарний шанс перевірити себе із предметів державної підсумкової атестації. Увага! У сертифікаційній роботі з української мови і літератури державна підсумкова атестація (ДПА) буде оцінюватися тільки з української мови, а в історії України для ДПА оцінюється період ХХ – початок ХХІ століття;

• ознайомитись на практиці зі змістом та формою тестових завдань, які відповідатимуть специфікаціям зовнішнього незалежного оцінювання 2016 р.;

• попрацювати над тестами у реальному часі, навчитись ефективно розподіляти час;

• пройти процедуру зовнішнього незалежного оцінювання у повній відповідності до основної сесії: побачити себе в алфавітних списках, пройти перевірку документів, побачити як саме знайти своє робоче місце в аудиторії, прослухати Типову промову інструктора, виконати такі ж дії, як і під час основної сесії, заповнити бланк(и) відповідей, здати роботу та засвідчити це своїм підписом у аудиторному протоколі;

• після завершення тестування заповнити у персональному кабінеті свої відповіді за предметами та отримати свій результат.Все це дозволить Вам психологічно адаптуватися та набути впевненості для проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.Радимо учням 10-х класів починати обирати ВНЗ та спеціальність уже зараз! Якщо ви вже почали готуватися до складання ЗНО, пропонуємо цикл пробних тестувань розподілити на два роки та мати можливість пройти всі необхідні тестування під час пробних ЗНО.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

Звертаємо увагу! Учасник зможе взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань.

 • У разі, якщо Ви не прийдете на пробне ЗНО, сплачені кошти не повертаються, але Ви маєте право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення ЗНО, вказаною у запрошенні на пробне ЗНО, або пізніше у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.
 • Після проведення пробного ЗНО учасникам буде надаватися доступ до сервісу з визначення результатів за шкалою 100-200 балів та розміщення цих результатів на інформаційних сторінках.

Слідкуйте за новинами нашого сайту щодо подальшої інформації.Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номерами:

 • з організаційних питань – (06262) 34128; (097) 283 51 94 (організаційно - методичний відділ),
 • (095) 523 29 95 (приймальня) ;
 • з технічних питань - (095) 523 30 74 (відділ інформаційних технологій).

Більшість документів, які необхідні для здійснення реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, будуть створені в форматі pdf. Тому для їх перегляду треба використовувати спеціальні програми. Одна з них - Foxit Reader. Завантажити можна з офіційного сайту.

Просмотров: 248 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar