Главная » 2017 » Лютий » 8 » Проблема безпеки в Інтернеті
Проблема безпеки в Інтернеті

Проблема безпеки в Інтернеті в наш час стала дуже актуальною.  У даний час глобальною  мережою користується 710 129 070 людей. Найбільше зростання користуванням Інтернетом відбувається серед молоді.

І з кожним роком кількість таких юзерів (дітей та підлітків) зростає. А сама проблема полягає в тому, що вони не  усвідомлюють загрозу, що може чекати їх у віртуальному просторі.

День безпечного Інтернету (Європейський день безпечного Інтернету) — свято, що відзначається  з 2004 року організацією Insafe (Європейською мережею безпечного Інтернету). У 2016 році   понад 180 організацій у 69 країнах взяли участь у відзначенні Дня безпечного Інтернету, проводячи місцеві, національні та міжнародні заходи безпеки користувачів мережі.

Учні Мирноградського ліцею «Гармонія» приєдналися до Дня безпечного Інтернету.

Ліцеїсти ІІІ-IV курсів  провели веб-квест «Як захистити себе в Інтернеті», де були розглянуті правові,психологічні, технічні аспекти безпечної роботи в Інтернеті.

Учні ІІ курсу  виготовили пам’ятки  «Безпека дітей в Інтернеті», та буклети для батьків «Інтернет – ризики для дітей».

Ліцеїсти І курсу  провели разом з батьками урок з елементами диспуту «Безпечний Інтернет». Батьки та вчителі ліцею  переглянули  відеоролик «Прихована небезпека Всесвітньої павутини».

Просмотров: 204 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0