Главная » 2017 » Квітень » 7 » Тиждень «Захист прав людини»
Тиждень «Захист прав людини»

У рамках тижня правих знань "Захист прав людини" класні з 03.04.2017 по 10.04.2017 класні керівники І-IV курсів організували прес-конференцію «Світова книга прав дитини»  для учнів 8-9 класів і дискусійний майданчик "Чи має дитина право на приватне життя?" для 10-11 класів, соціальний педагог Стаднюк Н.В. створила паперовий паркан "Що змінити в списку прав дитини?". Із метою профілактики насилля та проявів жорстокості в учнівському середовищі 07.04.2017 практичний психолог Різник Л.О. провела тренінгове заняття "Протидія булінгу в дитячому середовищі". Протягом заняття діти мали змогу ознайомитися з поняттям булінгу та розробити власні "Правила колективу", в якому немає місця булінгу. Окрім цього, учням було надано памятки з інформацією про те, куди можна звертатися у тих випадках, коли вони стають жертвами або свідками будь-яких жорстоких поводжень.

Просмотров: 213 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0