Главная » 2015 » Жовтень » 15 » Покрова героїв
2:36 AM
Покрова героїв

З 01.10.2015 по 15.10.2015 з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій у ліцеї проводили заходи до Дня Захисника України та в рамках акції «Покрова героїв».

Наші учні взяли участь в обласному конкурсі квіткових композицій, в обласних конкурсах «Донбас заповідний», «Донбас екскурсійний», де була представлена науково-дослідницька робота учня 11 ф-м класу Томаса О. «Терикони Димитрова», у патріотичній акції «Святкова листівка», у ході якої учні усіх курсів виготовляли святкові листівки та пам’ятні сувеніри воїнам Української Армії, а також провели операцію «Обеліск» (впорядкування закріпленого за ліцеєм пам’ятника та покладання до нього квітів) та акцію «Грані добра» (відвідування й надання допомоги закріпленим за ліцеєм ветеранам).

У класних колективах пройшли тематичні уроки історії «Козаки – славні лицарі української землі» та уроки мужності для середньої ланки «Подвиг народу не згине у віках», а для старшої ланки - «Українська армія крізь століття!». 13.10.2015 у спортивній залі проходили змагання «Сурми звитяги», на які було запрошено отамана-полковника Українського реєстрового козацтва Ємельянова Олександра Борисовича та заступника отамана-полковника Українського реєстрового козацтва Журавльова Володимира Васильовича.

Просмотров: 201 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0