Главная » 2016 » Січень » 29 » Педагогична рада «Роль навчального закладу в національно-патріотичному вихованні учнів»

Соціально-економічні процеси, що відбуваються нині в Україні, пробудження громадянської і громадської ініціативи, розповсюдження волонтерської діяльності, ідентифікаційні процеси в особистісному розвитку кожного українця ґрунтуються на пробудженні патріотичних почуттів, любові й поваги до історії, культури, релігії, традицій і звичаїв українського народу. Сьогодні, як ніколи, потрібні нові підходи й нові шляхи до виховання патріотизму як базової якості особистості.

28.01.2016 у ліцеї було проведено педагогічну раду за темою «Роль навчального закладу в національно-патріотичному вихованні учнів». Ключовими питаннями стали: формування патріотизму та збереження національної ідентичності особистості в умовах полікультурного середовища сучасної України; виконання методичних рекомендацій щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді в ліцеї; застосування елементів національно-патріотичного виховання під час здійснення навчального процесу.

Протягом засідання педагоги ліцею обговорили, яким чино-виховний процес може впливати на становлення національної самоідентифікації учнів, як виховувати любов до своєї держави й бажання брати участь у становленні її майбутнього.

Кожному вчителю було надано методичні рекомендації щодо впровадження елементів національно-патріотичного виховання під час викладання окремих предметів, а класні керівники отримали поради, як вносити елементи національного колориту у виховну діяльність.

Просмотров: 196 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0