Главная » 2015 » Вересень » 9 » Олімпійський тиждень
9:48 AM
Олімпійський тиждень

З 07.09.2015 по 12.09.2015 у ліцеї проходили заходи до Всеукраїнського Олімпійського тижня. У понеділок відбулася урочиста лінійка відкриття Олімпійського тижня, на яку запросили почесного тренера ДЮСШ з пауерліфтингу - Бордюга Костянтина Олексійовича.

Активісти шкільного самоврядування підготували історичну відеоекскурсію про заснування Олімпійських ігор, а класи показали презентації одного з видів олімпійського спорту. Протягом тижня проходив конкурс колажів «Фізкультура і спорт у нашому житті», а кожний день починався танцювальним флешмобом «Прокидаймося разом!».

Класні керівники провели круглі столи, семінари, живі газети про досягнення українських спортсменів, розвиток спорту в Україні,  рекомендації щодо ведення здорового способу життя під девізом «Олімпійськими кроками у здорове майбутнє!». У середу вчитель фізичної культури Поповська С.С. організувала на міському стадіоні Малі олімпійські ігри: команди кожного класу (5 дівчат і 5 хлопців) змагалися в таких видах спорту, як підтягування, стрибки на скакалці, стрибки в довжину з місця, біг 60м, естафета 4*100.

Переможців нагороджено грамотами та солодкими призами на лінійці закриття Олімпійського тижня в п’ятницю.

29 грудня - це не тільки останній день перед канікулами, а й день, коли у нашому ліцеї зустрічали Свято Нового Року.

Підготовку цього свята взяли на себе учні 11 фм класу, зробивши цей день по-справжньому яскравим та казковим.

Кожен курс підготував для нас свої привітання - кумедні номери, ляльки, зайці, новорічні пісні та багато іншого.

Ще одним сюрпризом для ліцеїстів та вчителів стала поява випускників у стінах ліцею, які також завітали до нашого концерту.

 

 

Просмотров: 202 | Добавил: dasha_zaikina91 | Теги: НЕДЕЛЯ, Олимпийский | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar