Главная » 2016 » Січень » 19 » Навчання в Канаді
10:54 AM
Навчання в Канаді

Увага!

Посольство Канади в Україні за підтримки МОН України організовує та проводить виставку "Освіта в Канаді 2016" у двох містах: У Львові - 20 лютого 2016 року та Києві - 21 лютого 2016 року. Основним інформаційнійним партнеромвиствки є організація: "Studentland".

Серед учасників виставки - представники кращих канадських університентів, коледжі, різних інститутів, якість програм, яких визнано Урядом Канади.

Під час роботи виставки відвідувачі матимуть змогу поспілкуватися з представниками навчальних закладів та отримати актуальну інформацію щодо умов вступу, навчання та проживання в Канаді. Разом з основними програмами вищої та післядипломної освіти на виставці будут презентовані підготовчі програми Foundatoin, Pathway тощо, курси  вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних іспитів, канікулярні програми для школярів, шкільні програми та інше.

Зареєстровані відвідувачі матимуть нагоду прослухати семінар від представника Візового відділу Посольства, також протягом роботи виставки пройде відеосемінар "Освітні можливості Канади".

Для участі, яка є безкоштовною, необхідно зареєструватися на сайті http://fair.educanada.com.ua/fair.html

Просмотров: 160 | Добавил: dasha_zaikina91 | Теги: Димитров, в Канаді, Посольство Канади, Ліцей, навчання | Рейтинг: 0.0/0