Главная » 2016 » Лютий » 25 » Молодіжна ліга майбутніх поліцейських
Молодіжна ліга майбутніх поліцейських

25 лютого учні ліцею, які входять до «Молодіжної ліги майбутніх поліцейських» м. Димитрова, стали гостями Димитровського відділення Красноармійського відділу ГУНП в Донецькій області. Учениця Димитровського міського ліцею Щербина Кристина із захватом розповідає про екскурсію: «Нас із радістю зустріли начальник Димитровського відділення Красноармійського відділу підполковник поліції О.В. Радельчук та старший інспектор сектору управління превентивної діяльності Савірський Олександр Васильович. Наша екскурсія почалася зі знайомства чергової частини та кімнати прийому громадян, після чого ми відвідали слідче відділення та кабінет підполковника Олександра Валерійовича Радельчука. Потім нас запросили до актової зали, де у поліцейських у гостях були воїни ЗСУ, які перебувають у нашому місті. Вони розповіли нам про сучасну зброю Української армії, надали можливість нам не тільки потримати її, але й дали нам її розібрати і зібрати, спробувати важке армійське спорядження – бронежилет та каску. А також ми почули, як правильно надавати першу медичну допомогу. Ця екскурсія до поліцейських нашого міста справила на нас дуже велике враження. Нікому не хотілося йти додому, адже не кожного дня вдається поспілкуватися із слідчими, суддями, експертами, дізнатися про їх нелегку роботу. Дехто з нас мабуть вже визначився зі своєю майбутньою професією. Але цього дня я зрозуміла остаточно, що буду служити в поліції».

Просмотров: 88 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0