Главная » 2019 » Лютий » 22 » Міський фестиваль художньої творчості "Єдина родина"
Міський фестиваль художньої творчості "Єдина родина"

З метою виявлення талановитих дітей, розвитку їх творчих здібностей, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті 4 лютого 2019 року в рамкахВсеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина» у Будинку творчості дітей та юнацтва м. Мирнограда відбувся міський відбірковий конкурс - огляд. Юні виконавці – учні ЗОШ №№ 5, 6, 8, 10, ліцею та НВК показали свої таланти в номінаціях «Вокал», «Хореографія» та «Літературна творчість». Виступи учасників оцінювало журі під головуванням методиста відділу освіти Павлової Н.А.. Переможці міського конкурсу – огляду візьмуть участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «Єдина родина», який відбудеться у м. Слов’янську.

Просмотров: 141 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0