Главная » 2015 » Грудень » 14 » Ліга майбутніх поліцейських
3:02 AM
Ліга майбутніх поліцейських

За ініціативою начальника поліції Донеччини В’ячеслава Аброськінастворена «Ліга майбутніх поліцейських», яка функціонуватиме на усій території Донецької області./Files/images/1234.jpg

Це новий формат взаємодії з підлітками, що дозволить активній та талановитій молоді, яка прагне якісних змін, долучитися до становлення нової поліції та допомагати у правовому та патріотичному вихованні дітей.

«Ліга майбутніх поліцейських» - це продовження соціального проекту «Схід і Захід - разом», в рамках якого поліція Донеччини та Закарпаття допомогла об’єднатися молоді з обох берегів Дніпра у спільній меті - будувати незалежну, вільну, мирну європейську країну.

/Files/images/0987654.jpgЦей проект не оминув і наш ліцей. На початку грудня в актовій залі нашого ліцея керівництвом Димитровського відділення поліції була проведена презентація молодіжної організації "Ліга майбутніх поліцейських".

Членами цього проекта стали наші ліцеїсти: Рогач Альбіна, Чепурко Карина, Літвинюк Інна, Шпота Андрій, Сачко Ольга./Files/images/1234557.jpg

Просмотров: 216 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar