Главная » 2019 » Березень » 22 » Кольоровий Тиждень початкових класів
Кольоровий Тиждень початкових класів
1 березня розпочався кольоровий Тиждень початкових класів. Діти разом зі своїми класоводами поринули у цікавий і неповторний світ барвограю. У різнобарвний понеділок учні поринули в неперевершений світ казки та мальовничої України: театралізована вистава “І казка ожива”, арт-галерея “Намалюю країну барвінкову”, флешмоб “Одягни вишиванку”. Вівторок був червоним, присвяченим українській мові: мовний турнір “Народ скаже як зав'яже”, літературна гра-вікторина «Хто казок багато читає – той багато чого знає». 5 березня учителем Малтабар М.В. у 3-Б класі було проведено творчий урок з української мови “Узагальнення знань учнів про іменник”. П'ятниця була жовтою: протягом дня учні гралися, надували повітряні кульки, пригощалися жовтими печеними яблуками, фотографувалися, визначали найяскравіший образ, створювали із долоньок «сонечко доброти». Тиждень минув швидко і весело.

Просмотров: 87 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0