Главная » 2017 » Березень » 17 » Класні батьківські збори в рамках декади посиленої роботи з батьківською громадськістю

Із метою активізації роботи з батьками учнів, підвищення рівня їх педагогічної культури, а також удосконалення іміджу навчального закладу з 13.03.2017 по 23.03.2017 у Мирноградському ліцеї "Гармонія" проходить декада посиленої роботи з батьківської громадськістю. Цього тижня у 8-11 класах пройшли батьківські збори за темами "Конфлікти з дитиною та способи їх вирішення" (l курс), "Роль сім'ї у формуванні життєвих компетентностей дитини" (ІІ курс), "Виховання відповідальності у дорослих дітей" (ІІІ ф-м, ІІІ т курси), "Проблема профорієнтації: як формувати інтерес до тієї чи іншої професії" (IV курс).

Просмотров: 206 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0