Главная » 2019 » Лютий » 22 » INTEL EKO УКРАЇНА 2019
INTEL EKO УКРАЇНА 2019

5 – 8 лютого 2019 р. Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Громадської організації «Спілка освітян України» провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс Intel Еко-Україна 2019. Intel Еко Україна – це всеукраїнський конкурс наукової творчості учнів, національний етап міжнародного конкурсу Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), метою якого є формування та популяризація наукового і творчого світогляду серед молодого покоління.
Учень 11 класу Мирноградського ліцею гідно пройшов всі випробування конкусу. Розроблений юним науковцем проект «Використання верби для вирішення енергетичної проблеми міста Мирноград шляхом виробництва теплової енергії з біомаси для опалення шкільних приміщень» посів ІІ призове місце у категорії «Навколишнє середовище». Конкурсну роботу Микита захищав англійською мовою.
Учасники конкурсу відвідали майстер-клас від партнерів конкурсу, під час підготовки до стендового захисту секретами публічного виступу з юними дослідниками поділилися фахівці з ораторського мистецтва та практичні психологи.
Від музею популярної науки і техніки «Експериментаніум» для всіх учасників заходу було проведено вибухове хімічне «Реактив шоу» із захопливими фізичними та хімічними експериментами.
У рамках Всеукраїнського конкурсу «Intel Еко-Україна 2019» Світлана Шкурко, методист відділу освіти, керівник роботи, взяла участь у роботі освітньої академії Intel. Отриманий сертифікат та подяка відзначає вагомий внесок у підтримку науково обдарованої молоді України.
Шкурко Світлана Анатоліївна, Косенко Микита та його батьки висловлюють слова подяки Мирноградській міській раді та відділу освіти за підтримку.

Просмотров: 126 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0