Главная » 2017 » Березень » 16 » Інформаційний стенд "Батьківський порадник"
Інформаційний стенд "Батьківський порадник"

Бути батьками - це кропітка та відповідальна справа. Як бути лікарями, шахтарями, курями, економістами, юристами, людей навчають у професійних навчальних закладах, а як бути люблячою матір'ю або відповідальним батьком ми навчаємося самі. Для цього немає підручників, алгоритмів, нормативів, але є екзамени, які ми складаємо щодня, спілкуючись із власними дітьми. У рамках декади посиленої роботи з батьківською громадськістю на допомогу батькам у ліцеї "Гармонія" працює інформаційний стенд "Батьківський порадник": тут можна знайти пізнавальні буклети, диски та книги, які містять дієві практичні поради щодо спілкування з підлітками, їх особистісного росту та професійної орієнтації. Також у холі ліцею працює виставка поробок "Батьки і діти роблять разом". Запрошуємо всіх бажаючих!

Просмотров: 173 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0