Главная » 2015 » Листопад » 5 » Духовна й матеріальна спадщина А.Шептицького
2:46 AM
Духовна й матеріальна спадщина А.Шептицького

Із метою формування національної самосвідомості учнівської молоді, прищеплення шанобливого ставлення до культури українського народу, його духовної спадщини на початку листопада в ліцеї відзначили 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького.

Він був видатним церковним ієрархом, політичним та громадським діячем, щедрим меценатом у галузі освіти, культури, поборником людських прав і гідності. У складні часи боротьби за українську державність його подвижницька релігійна, просвітницька і доброчинна діяльність духовно гуртувала націю та сприяла збереженню її самобутності. Головна мета його життя – створення на засадах християнської церкви державної соборної, яка забезпечила б розквіт української нації.

05.11.2015-06.11.2015 у нашому навчальному закладі пройшли урок-презентація для учнів середньої ланки «Духовна й матеріальна спадщина А.Шептицького», прес-конференція старшокласників «Ідеальна Україна Шептицького. Яка вона?», жива газета «Андрей Шептицький – мистецтвознавець і меценат культури».

Просмотров: 167 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0