Главная » 2016 » Травень » 9 » День пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Традиційними травневими святами є День пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Із метою вшанування ветеранів війни, виховання у дітей та учнівської молоді патріотизму й духовності, формування національної самосвідомості та високих моральних якостей громадянина з 04.05.2016 по 09.05.2016 у Димитровському міському ліцеї проходили наступні заходи: тематична виставка «Герої нашого міста», уроки мужності «Свято Героїв», конкурс есе на тему «Що для мене патріотизм і любов до Батьківщини?», акції «Солдатські обеліски» та «Грані добра». Також ліцеїсти стали учасниками міського мітингу, присвяченого 71-ій річниці Перемоги.

Просмотров: 66 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0