Главная » 2015 » Листопад » 30 » День пам’яті Князя Київського Володимира Великого
2:59 AM
День пам’яті Князя Київського Володимира Великого

30.11.2015 у ліцеї вшанували пам’ять Князя Київського Володимира Великого - видатного державного діяча та полководця, який об’єднав підвладну йому територію з землями в'ятичів, ятвягів, радимичів, білих хорватів, заснував фортифіковані міста, Десятинну церкву, вперше використав знак «тризуб» як державний символ та розпочав карбувати власну монету. Однією з його найвидатніших заслуг було хрещення Русі 988 року, за що він був канонізований Католицькою і Православною церквами як рівноапостольний святий.

На загальноліцейській лінійці чергові учні провели історичний екскурс за темою «Володимир Великий – видатний реформатор», на годинах спілкування учні 8-9 класів здійснили віртуальну подорож «Україна за часів Володимира Великого», а старшокласники організували семінар «Постать князя Київського Володимира Великого в історії української держави».

Просмотров: 195 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0