Главная » 2016 » Січень » 26 » Більшістю вишів оприлюднено умови прийому абітурієнтів
10:11 PM
Більшістю вишів оприлюднено умови прийому абітурієнтів

 

Більшість вищих навчальних закладів України оприлюднила правила прийому абітурієнтів під час вступної кампанії у 2016 році.

Правила прийому встановлюють порядок проведення конкурсного відбору, перелік конкурсних предметів, з яких вступники подаватимуть сертифікат ЗНО та предметів, з яких будуть проводитись вступні випробування. 

Також правилами прийому визначено порядок розрахунку конкурсного бала абітурієнта, встановлено вагу середнього бала документа про повну середню освіту, вагу бала за конкурс творчих або фізичних здібностей (у разі його проведення), вагу бала за особливі успіхи тощо.

Правилами прийому також встановленні інші особливості проведення вступної кампанії до ВНЗ в 2016 році, зокрема, порядок роботи приймальних комісій, порядок і строки прийому заяв і документів.

З умовами прийому до вищих навчальних закладів за регіонами можна ознайомитися у розділіУмови вступу до ВНЗ.

Як відомо, прийом заяв та документів від абітурієнтів розпочнеться 11 липня.

Завершення прийому заяв та документів від абітурієнтів, які проходитимуть співбесіди, екзамени або творчі конкурси відбудеться 20 липня, їх проведення – 21 – 27 липня.

Завершення прийому заяв та документів від вступників, які вступатимуть на основі ЗНО, відбудеться 27 липня. Оголошення рекомендацій на місця держзамовлення – 1 серпня.

Цьому передуватиме проведення зовнішнього незалежного оцінювання, яке буде проведено у травні-червні. Реєстрація учасників тестування здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти, починаючи з 1 лютого 2015 року.

Розподіл областей між регіональними центрами оцінювання якості освіти для організації реєстрації осіб, які братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року:

Просмотров: 202 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar