Главная » 2016 » Вересень » 22 » Безпечний шлях до школи
Безпечний шлях до школи

Із метою підвищення громадської обізнаності про стійку міську мобільність, інформування учнів та їх батьків про види транспорту, які можуть підвищити безпеку дітей на шляху до навчального закладу, спонукання мешканців Мирнограду використовувати альтернативні автомобілям види транспорту та вести активний спосіб життя з 16.09.2016 по 22.09.2016 у Мирноградському ліцеї «Гармонія» проходили заходи в рамках Європейського тижня мобільності в школі. Протягом тижня учні брали інтерв’ю у своїх батьків, бабусь і дідусів про те, як вони добирались до школи, як змінився транспорт з тих часів та як ці зміни вплинули на сучасне життя. Результатами своїх опитувань ліцеїсти ділилися на годинах спілкування, на яких також оцінювали свій шлях від дому до навчального закладу (відстань, види транспорту, якими вони користуються, їх переваги та недоліки, вплив на навколишнє середовище). Також наші учні взяли участь у велоквесті «Безпечний шлях до школи», який проходив вулицями Мирнограду.

Просмотров: 212 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0