Главная » 2015 » Жовтень » 28 » 71-а річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників
2:45 AM
71-а річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників

До 71-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників протягом 26.10.2015-28.10.2015 між учнями І-IV курсів проходив конкурс презентацій за темою «Слідами звільнення України від нацистських окупантів за часів ІІ Світової війни», також вони переглядали фільми на воєнну тематику, проводили засідання дискусійних клубів.
27.10.2015 керівник ліцейського гуртка «Патріот» Сирватка А.П. провела для учнів 9 класу урок мужності «Через роки», на який було запрошено Губанова Юрія Миколайовича, бійця батальйону «УКРОП», та Погребняка Сергія Олександровича, бійця батальйону «Донбас». Ліцеїсти поспілкувалися з учасниками АТО, які воювали на території Донецької та Луганської областей, обговорили актуальні питання війни та миру, обов’язків хлопців та дівчат перед державою, риси, якими мають володіти справжні герої тощо.

Просмотров: 158 | Добавил: dasha_zaikina91 | Рейтинг: 0.0/0