Главная » 2017 » Лютий » 15

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15.02.2017 вихованці ліцейського гуртка "Клуб Патріот" й актив учнівського самоврядування провели урок пам`яті "Афганістан у моїй душі". Дякуємо учасникам за вірші, пісні та музичні композиції, які проникали у самісіньке серце.

... Читати далі »

Переглядів: 195 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2017-02-15 | Коментарі (0)

Цього прохолодного зимого дня в актовій залі ліцею "Гармонія" панувала надзвичайна атмосфера Дня усіх закоханих. Веселі конкурси, дотепні жарти, зворушливі танці... Колоритності заходу надавали два купідони, які поєднували серця учнів і педагогів і задавали їм ритм танцю кохання - вальсу.

Переглядів: 178 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2017-02-15 | Коментарі (0)

На календарі майже середина лютого, а учні Мирноградського ліцею "Гармонія" уже встигли здобути ряд перемог. 13.02.2017 на загальноліцейській лінійці були нагороджені срібні призери з фізики та біології природничого конкурсу "Колосок", призери міських змагань з туризму, а також дівоча збірна з волейболу.

Переглядів: 142 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2017-02-15 | Коментарі (0)

Сьогодні в ліцеї проходило заняття для учнів-ВПО (внутрішньо-переміщені особи), яке мало назву "А я вмію управляти своїм гнівом" по програмі "Неart" save the children. Метою якого було вивчення способів управління гнівом за допомогою малювання крейдою або розфарбовування фарбами. Діти навчилися стримувати свій гнів, при цьому дозволяючи йому виходити зсередини за допомогою лікування мистецтвом.

Переглядів: 160 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2017-02-15 | Коментарі (0)

Наприкінці цього тижня проходили змагання з волейболу між учнями Мирнограда. Наші дівчата посіли І місце! Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших успіхів!

Переглядів: 144 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2017-02-15 | Коментарі (0)