Главная » 2016 » Вересень » 22

22.09.2016 ліцеїсти обирали президента учнівського самоврядування. На цю посаду від кожного класу був представник, а ІІІ ф-м курс порадував відразу трьома кандидатами: 8 клас - Тімошина Єва, 9 клас - Писарева Анастасія, 10 т - Литвин Людмила, 10 ф-м - Гева Єлизавета, Губарєва Діана, Лукашова Анна. Після того, як дівчата познайомили присутніх з їх передвиборчими програмами, кожний учень отримав свій бюлетень та віддав голос за вподобаного кандидата. Перемога дісталася учениці ІІІ ф-м курсу Геві Єлизаветі. Вітаємо!

Переглядів: 108 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2016-09-22 | Коментарі (0)

Із метою підвищення громадської обізнаності про стійку міську мобільність, інформування учнів та їх батьків про види транспорту, які можуть підвищити безпеку дітей на шляху до навчального закладу, спонукання мешканців Мирнограду використовувати альтернативні автомобілям види транспорту та вести активний спосіб життя з 16.09.2016 по 22.09.2016 у Мирноградському ліцеї «Гармонія» проходили заходи в рамках Європейського тижня мобільності в школі. Протягом тижня учні брали інтерв’ю у своїх батьків, бабусь і дідусів про те, як вони добирались до школи, як змінився транспорт з тих часів та як ці зміни вплинули на сучасне життя. Результатами своїх опитувань ліцеїсти ділилися на годинах спілкування, на яких також оцінювали свій шлях від дому до навчального закладу (відстань, види транспорту, якими вони користуються, їх пер ... Читати далі »

Переглядів: 125 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2016-09-22 | Коментарі (0)