Главная » 2016 » Вересень » 18

16.09.2016 відбулася загальноліцейська батьківська коференція за темою "Школа та сім'я - педагогічний альянс". Адміністрацією ліцею було надано звіт з навчальної та виховної роботи за 2015-2016 навчальний рік, а також проведено аналіз витрачання коштів, зібраних на основі добровільних внесків батьків. Гості конференції - представники Служби у справах дітей виконавчого комітету Мирноградської міської ради та Мирноградського відділення поліції Покровського відділу ГУНП у Донецькій області - познайомили батьків з основними видами відповідальності підлітків та їх батьків за скоєння правопорушень чи сприяння розповсюдженню негативних соціальних явищ, а практичний психолог надала рекомендації щодо формування довірливих відносин між дорослими та підлітками.

... Читати далі »

Переглядів: 115 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2016-09-18 | Коментарі (0)