Главная » 2016 » Травень » 09

Починаючи з цього року, 9 травня в Україні відзначають День Європи. У Димитрові цього дня відбувся традиційний концерт, присвячений творчості країн Європи, учнівський євроквест та чемпіонат з мотокросу. До проведених урочистостей долучилися й учні ліцею. Вони розповідали школярам інших навчальних закладів про традиції, знамениті місця та промислові досягнення Болгарії, а також провели майстер-клас з виготовляння мартениць – національних оберегів з вовняних ниток червоного і білого кольору.

Переглядів: 71 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2016-05-09 | Коментарі (0)

Традиційними травневими святами є День пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Із метою вшанування ветеранів війни, виховання у дітей та учнівської молоді патріотизму й духовності, формування національної самосвідомості та високих моральних якостей громадянина з 04.05.2016 по 09.05.2016 у Димитровському міському ліцеї проходили наступні заходи: тематична виставка «Герої нашого міста», уроки мужності «Свято Героїв», конкурс есе на тему «Що для мене патріотизм і любов до Батьківщини?», акції «Солдатські обеліски» та «Грані добра». Також ліцеїсти стали учасниками міського мітингу, присвяченого 71-ій річниці Перемоги.

... Читати далі »

Переглядів: 66 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2016-05-09 | Коментарі (0)