Главная » 2016 » Лютий » 26

26.02.2016 у рамках декади посиленої роботи з батьківською громадськістю за участю представників Червоного хреста для батьків і дітей проходив семінар-практикум з навчання прийомам першої медицинської допомоги.

Переглядів: 71 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2016-02-26 | Коментарі (0)

26 лютого в Україні відзначається День початку кримського спротиву. З метою підвищення патріотичного духу в учнівської молоді, усвідомлення зв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її громадянською відповідальністю, поширення правдивої інформації про мешканців Кримського півострову в обороні своєї землі від агресора та утвердження гуманістичної моральності як базової основи громадянського суспільства в ліцеї проходили історичний екскурс «Ми – єдині! Крим – це Україна!», аукціон думок «Минуле, сучасність, майбутнє - доля України в наших руках», а також перегляд відео з наступним обговоренням на тему «Анексія Криму: як це було».

< ... Читати далі »

Переглядів: 70 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2016-02-26 | Коментарі (0)