Главная » 2016 » Лютий » 25

25 лютого учні ліцею, які входять до «Молодіжної ліги майбутніх поліцейських» м. Димитрова, стали гостями Димитровського відділення Красноармійського відділу ГУНП в Донецькій області. Учениця Димитровського міського ліцею Щербина Кристина із захватом розповідає про екскурсію: «Нас із радістю зустріли начальник Димитровського відділення Красноармійського відділу підполковник поліції О.В. Радельчук та старший інспектор сектору управління превентивної діяльності Савірський Олександр Васильович. Наша екскурсія почалася зі знайомства чергової частини та кімнати прийому громадян, після чого ми відвідали слідче відділення та кабінет підполковника Олександра Валерійовича Радельчука. Потім ... Читати далі »

Переглядів: 115 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2016-02-25 | Коментарі (0)

25.02. учні ліцею взяли участь у міському конкурсі читців віршів Т.Г.Шевченка. учениця І курсу Писарева А. декламувала монолог Марини з поеми «Марина», учениця ІІ курсу Косогова В. – «Чи то недоля та неволя», учениця ІІІ курсу Рогач А. – «Русалка», учень IV ф-м курсу Тодоров Д. – «О люди! Люди небораки». Вітаємо Косогову В. та Рогач А., які пройшли у наступний тур!

Переглядів: 108 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2016-02-25 | Коментарі (0)