Главная » 2016 » Лютий » 15

Кохання… Лише сім літер, але який неосяжний зміст… У ньому вирує така буря почуттів, що за одну мить, за один погляд людина може стати найщасливішою у світі, а може поринути в емоційну безодню. Недарма окремий день календаря присвячено Дню закоханих. Цього року учні ліцею стали учасниками розважальної програми «Як ліцеїсти кохання шукали». Колектив кожного класу інсценізував літературний твір про кохання, а в перервах між номерами глядачі розважались жартівливими конкурсами, визначаючи, хто кращий: хлопці чи дівчата. В решті-решт переможених не було, адже кожний учень пішов додому з веселим та дещо романтичним настроєм.

... Читати далі »

Переглядів: 88 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2016-02-15 | Коментарі (0)

15.02.2015 з метою ​класні керівники ліцею провели єдиний урок у форматі філософського столу за темою «Дорога, обпалена війною». Учні IV ф-м курсу взяли участь у міському мітингу, на якому мали честь звернутися зі словом-відповіддю до ветеранів воєнних дій в Афганістані та покласти квіти біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Переглядів: 76 | Додав: dasha_zaikina91 | Дата: 2016-02-15 | Коментарі (0)