Главная » 2016 » January » 18

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

Кафедра української мови і літератури Національного університету “Острозька академія” запрошує учнів 11 класів ЗНЗ України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури.

Перший етап інтернет-олімпіади буде проведено 15 лютого – 1 березня 2016 року як онлайн-тестування (реєстрація на сайті olimp.oa.edu.ua у період із 20 січня до 15 лютого 2016 року), що містить завдання з української мови і літератури відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів. За складністю тести відповідають рівню завдань з української мови і літератури для зовнішнього незалежного оцінювання.

За підсумками першого етапу двадцять п’ять учнів, які наберуть най ... Read more »

Views: 229 | Added by: dasha_zaikina91 | Date: 2016-01-18 | Comments (0)