Відповідно до наказу відділу освіти від 25.10.2017 №594 «Про проведення місячника «Я – громадянин,  я – мешканець мого міста» в загальноосвітніх навчальних закладах міста Мирноград», із метою вдосконалення морально-правового виховання, формування в учнів правових знань, підвищення рівня їх правової культури, із 13.11.2017 по 13.12.2017 у ліцеї «Гармонія» проходив місячник «Я – громадянин, я - мешканець мого міста».

Протягом місяця в ліцеї проходила низка виховних заходів, покликаних удосконалити правову культуру учнів, їх морально-духовні якості, активізувати громадянську позицію, почуття відповідальності за долю держави:

• правознавча гра «Знати свої права – значить вже наполовину володіти ними» (І курс);
  • відеоперегляд з наступним обговоренням «Держава на захисті прав дитини» (ІІ курс);
  • круглий стіл «Права й обов’язки дітей та дорослих: у чому різниця?» до Дня спільних дій в інтересах дитини (IV ф-м курс);
  • семінар «Україна гідна Свободи» (І курс) і прес-конференція «Багатолика Україна в багатоликому світі» (ІІІ курс) до Дня Гідності та Свободи;
  • практикум «Сучасні професії юридичного профілю» (IV т курс);
  • тренінг «Якщо Ви в біді – зверніться по допомогу» до Всесвітнього дня протидії насильству (IV ф-м курс);
  • диспут «Закони потрібні не для страху, а для допомоги громадянам» (ІІІ курс).

Крім того, учні ІІ курсу взяли участь міській відкритій студії «Знання – відповідальність – здоров’я». Учні IV ф-м і IV т курсів підготували колаж «Ціна твого вибору – сімейне щастя» для участі в міському конкурсі-виставці фотоколажів за темою «Стоп насильству».

Із 04.12.2017 по 13.12.2017 у ліцеї проходив Тиждень правових знань, приурочений до Всесвітнього дня прав людини. Класний керівник І курсу провела для своїх вихованців віртуальний квест «У країні правових знань», класний керівник ІІ курсу – живий журнал «Сторінками Загальної декларації прав людини». Для учнів ІІІ курсу класний керівник підготувала вікторину за темою «Найкращий знавець прав людини». Між учнями IV ф-м і IV т курсів проходили дебати «Захист прав дитини – це завдання держави, батьків чи особиста справа?». 08.12.2017 учитель правознавства провела єдиний урок права «Права людини».